Dom > Контактирајте нас

Зхејианг Хундред Индустриал Цо, доо

Тел: +8618312510794

Факс: + 86-572-8832500

Мобилни: +8618312510794

Контакт: Јанеи

Е-маил: Јанеи@хундрединдустриал.цом

Додајте: Цхангхонг Еаст Стреет 858, Вуканг Товн, Декинг Цоунти, Зхејианг град провинције Хузхоу, Кина.